
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (3 метки), ELRING 504.150
1 844,63 ₴
- В наявності
- Код: 504.150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (3 метки), ELRING 504.150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
504.150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
504.150 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SDI 75 л.с. | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 038 103 383 CK, 038 103 383 CK, 038 103 383 CK, 038 103 383 CK, 038 103 383 CK, 10168820, 414153P, 504.150, 61-34350-20, AG8950, HG1410B, WG1003246, WG1087353, WG1103411, WG1177824, WG1227513, 415016P, 150.791, 61-34810-10, 61-34350-00, 61-34350-10 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.72 мм |
| Товщина після затягування | 1.72 мм |
| Проекція поршня від | 1 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 1,20 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 1,00 |
| Діаметр [мм] | 82,3 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,72 |
| Товщина (мм) | 1,72 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 057.240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844,63 ₴


