
Прокладка ГБЦ MB C-class (W204)/E-class (W212) 1.8-2.5 CGI 07-, ELRING 549.350
2 339,98 ₴
- В наявності
- Код: 549.350
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ MB C-class (W204)/E-class (W212) 1.8-2.5 CGI 07-, ELRING 549.350. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
549.350
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
549.350 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W204) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CGI (204.049) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.044, 204.045) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 200 CGI (204.048) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 250 CGI (204.047) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S204) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CGI (204.249) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.245) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 200 CGI (204.248) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 250 CGI (204.247) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C204) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (204.349) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| C 200 CGI (204.348) 184 л.с. | 2011–н.в. |
| C 250 (204.347) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLC-CLASS (CL203) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLC 160 (203.731) 129 л.с. | 2009–2011 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W212) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (212.048, 212.148) 184 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CGI (212.047, 212.147) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S212) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (212.248) 184 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CGI (212.247) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS кабрио (A207) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (207.448) 184 л.с. | 2010–н.в. |
| E 250 CGI (207.447) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C207) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (207.348) 184 л.с. | 2010–н.в. |
| E 250 CGI (207.347) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SLK (R172) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (172.448) 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 250 (172.447) 204 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0022062, 02.10.186, 10188000, 271 016 15 20, 549.350, A 271 016 15 20, CH8585, DRM12213, HG1465, HG1782, SH-0841, WG1193605, WG1449637 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 82.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 82,9 |
| Кількість шарів | 4 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,85 |
| Товщина (мм) | 0,85 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 132.180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339,98 ₴


