
Сальник колінвалу (передній) Peugeot/Fiat/VW T3 2.0-2.8 (42x62x10), ELRING 040.363
188,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040.363
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Peugeot/Fiat/VW T3 2.0-2.8 (42x62x10), ELRING 040.363. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
040.363
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
040.363 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALPINE — A310 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 V6 150 л.с. | 1976–1984 |
| LANCIA — THEMA (834) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD) 147 л.с. | 1988–1992 |
| 2850 V6 i.e. (834F) 150 л.с. | 1984–1988 |
| PEUGEOT — 504 купе (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 144 л.с. | 1977–1984 |
| PEUGEOT — 505 (551A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 GTI V6 143 л.с. | 1986–1993 |
| PEUGEOT — 604 (561A_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 SL 136 л.с. | 1977–1983 |
| 2.7 TI,STI 144 л.с. | 1977–1983 |
| 2.8 GTI 150 л.с. | 1983–1987 |
| PORSCHE — 914 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 80 л.с. | 1969–1973 |
| 1.8 86 л.с. | 1973–1976 |
| 2.0 100 л.с. | 1972–1975 |
| RENAULT — 25 (B29_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 V6 Turbo (B295) 181 л.с. | 1984–1990 |
| 2.5 V6 Turbo (B29G) 205 л.с. | 1990–1992 |
| 2.7 V6 Injection (B298) 141 л.с. | 1984–1989 |
| 2.8 V6 (B293) 156 л.с. | 1987–1990 |
| 2.8 V6 Injection (B29A) 136 л.с. | 1986–1988 |
| 2.8 V6 Injection (B29F) 150 л.с. | 1987–1992 |
| RENAULT — 30 (127_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.6 (1273) 131 л.с. | 1975–1976 |
| 2.6 (1273) 125 л.с. | 1976–1978 |
| 2.6 TS (1275) 128 л.с. | 1978–1984 |
| 2.6 TX (1278) 143 л.с. | 1978–1983 |
| RENAULT — ESPACE II (J/S63_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 V6 (J638, J63J) 150 л.с. | 1991–1996 |
| TALBOT — TAGORA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.6 166 л.с. | 1981–1983 |
| VW — 411,412 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 68 л.с. | 1968–1973 |
| 1.7 80 л.с. | 1969–1973 |
| VW — 412 Variant (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 80 л.с. | 1972–1973 |
| VW — CARAVELLE III автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 70 л.с. | 1979–1982 |
| VW — TRANSPORTER II автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 66 л.с. | 1971–1973 |
| 2.0 70 л.с. | 1975–1979 |
| VW — TRANSPORTER II фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 67 л.с. | 1971–1973 |
| 2.0 69 л.с. | 1975–1979 |
| VW — TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| VW — TRANSPORTER III фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 040.363 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Porsche, Peugeot, Volkswagen, Lancia |
| Сумісність з моделлю | 412, Espace, Thema, 411,412, 25, Transporter, 504, 604, 914, Tagora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188,41 ₴




