
Прокладка ГБЦ Peugeot 406/605/806 2.1D 89-04 (4 метки) (1.67 мм), ELRING 147.031
2 387,50 ₴
- В наявності
- Код: 147.031
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Peugeot 406/605/806 2.1D 89-04 (4 метки) (1.67 мм), ELRING 147.031. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
147.031
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
147.031 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — EVASION (22, U6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 109 л.с. | 1996–2002 |
| CITROEN — EVASION Van (U6_, AF_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| DT (U6UW) 109 л.с. | 1996–2000 |
| CITROEN — XANTIA (X1_, X2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 Turbo D 12V 109 л.с. | 1995–1998 |
| CITROEN — XANTIA Break (X1_, X2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 Turbo D 12V 109 л.с. | 1996–1998 |
| CITROEN — XM (Y3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1989–1994 |
| CITROEN — XM (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1994–2000 |
| CITROEN — XM Break (Y3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1991–1994 |
| CITROEN — XM Break (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1994–2000 |
| FIAT — ULYSSE (220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 109 л.с. | 1996–1999 |
| LANCIA — ZETA (220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD (220AJ5) 109 л.с. | 1996–1999 |
| PEUGEOT — 406 (8B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1996–2004 |
| PEUGEOT — 406 Break (8E/F) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1996–2004 |
| PEUGEOT — 605 (6B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1994–1999 |
| 2.1 Turbo Diesel 109 л.с. | 1989–1999 |
| PEUGEOT — 806 (221) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 td 12V 109 л.с. | 1996–1999 |
| PEUGEOT — 806 Van (AF_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| DT (AFP8CB) 109 л.с. | 1997–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0209.R7, 0209.R7, 0209.R7, 10116530, 103659-3854, 147.031, 30-028713-00, 414433P, 61-33655-30, 96 204 808 80, 96 204 808 80, 96 204 808 80, BY970, CH5560K, HG1409D, HG567D, HGP603L, WG1002989, WG1003057, WG1086494, WG1159614, WG1178686, WG1227662 |
| Товщина | 1.67 мм |
| Товщина після затягування | 1.67 мм |
| Проекція поршня від | 0.86 мм |
| Проекція поршня до | 0.91 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, Zeta, 406, Ulysse, 605 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 86 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 758.260 |
| Товщина (мм) | 1,67 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,86 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,67 |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,91 |
| Кількість шарів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 387,50 ₴


