
Сальник розподільного валу VW 2.5TDI (32x47x10), ELRING 325.155
133,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325.155
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу VW 2.5TDI (32x47x10), ELRING 325.155. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
325.155
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
325.155 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (89, 89Q, 8A, B3) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 102 л.с. | 1990–1991 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 113 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 75 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 E 112 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 E quattro 112 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 quattro 113 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S 88 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 S quattro 88 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S quattro 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1991 |
| 2.0 112 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E 113 л.с. | 1988–1990 |
| 2.0 E 16V 137 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E 16V quattro 137 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E quattro 113 л.с. | 1988–1990 |
| 2.0 quattro 115 л.с. | 1990–1991 |
| AUDI — A3 (8L1) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| S3 224 л.с. | 2001–2003 |
| S3 quattro 210 л.с. | 1999–2002 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| AUDI — TT (8N3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1998–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 2000–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 325.155 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Lancia, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 156, Bora, 100, Jetta, Octavia, 240, Passat, 740, 80, Caddy, 960, Polo, 164, Felicia, 850, Cayenne, Q7, 940, Thema, Lupo, Toledo, SZ, Touareg, A3, A4, A6, RZ, Iltis, A8, TT, Transporter, Golf, Derby, Spider, Alhambra, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco, 1.1, New Beetle, 6, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативний ремкомплект | 325.156 |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,22 ₴





