
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/ззаду) VW T4 90-03, AS Metal 38VW4004
235,22 ₴
- В наявності
- Код: 38VW4004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/ззаду) VW T4 90-03, AS Metal 38VW4004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
38VW4004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
38VW4004 (METAL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38VW4004 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 05027, 104 054, 132167, 270568, 30 60 0030, 701 407 087, 71-11202-SX, DB68146, L29822, 590390, 14554 01, 100 407 0083, 05027, 701407087, 50366, 1855, 017-00902, 600457 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235,22 ₴





