
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/спереду) BMW 5 (F30/F31)/6 (G32)/7 (G11/G12) 14-, AS Metal 38BM0360
218,28 ₴
- В наявності
- Код: 38BM0360
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/спереду) BMW 5 (F30/F31)/6 (G32)/7 (G11/G12) 14-, AS Metal 38BM0360. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
38BM0360
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
38BM0360 (METAL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (47) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d Mild-Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d Mild-Hybrid 249 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 249 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2017–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 231 л.с. | 2019–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid 272 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2017–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 231 л.с. | 2019–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 272 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| 545 e Plug-in-Hybrid xDrive 394 л.с. | 2020–н.в. |
| M 550 d xDrive 400 л.с. | 2017–н.в. |
| M 550 i xDrive 462 л.с. | 2017–2019 |
| M 550 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| M5 600 л.с. | 2017–н.в. |
| M5 Competition 625 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 5 Touring (G31) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2017–2019 |
| 520 d Mild-Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2017–2019 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM0360 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 33 32 6 861 112, 33 32 6 867 537, 33 32 6 867 538, 6 861 112, 6 867 537, 6 867 538 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,28 ₴





