
Сальник колінвалу (задній) VW Golf IV/Skoda Fabia 1.4/1.6 FSI 99-07, CORTECO 19036655B
2 791,68 ₴
- В наявності
- Код: 19036655B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) VW Golf IV/Skoda Fabia 1.4/1.6 FSI 99-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036655B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22879, 030103171L, 100 103 1004, 111 131, 30 94 7899, 458.821, 47899, 8456064, OS2107, V10-3684, WG1084268, WG1429347, WG1442780, WG1753932, WG1754539, 81-90017-00, 11030345701 |
| Стан | Новий |
| Висота | 15.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 131.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Fabia, New Beetle, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 85 |
| Висота 1 [мм] | 15,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Матеріал | PPS Поліфенілен сульф. /ТФЕ (Тетрафторет.)/ACM (поліакр.кауч |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 131,4 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 152,7 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 791,68 ₴






