
Сальник ПНВТ Fiat Ducato/Renault Master 2.5 TD -01 (50x70x10), CORTECO 12015093B
480,34 ₴
- В наявності
- Код: 12015093B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник ПНВТ Fiat Ducato/Renault Master 2.5 TD -01 (50x70x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015093B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 045820-V, 40003630, 40003630, 40003640, 40003640, 40100080, 40100320, 40100320, 40100323, 5001000816, 5001000816, 7301262, WG1192584, WG1223317 |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Trafic, Master, 132, 131 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 50 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 70 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480,34 ₴



