
Сальник півосі Opel Combo 94- (35x54x10), CORTECO 12017376B
209,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12017376B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі Opel Combo 94- (35x54x10), CORTECO 12017376B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12017376B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12017376B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — 159 (939) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MPI 140 л.с. | 2007–2011 |
| ALFA ROMEO — 159 Sportwagon (939) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MPI 140 л.с. | 2007–2011 |
| FIAT — CROMA (194) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — AGILA (A) (H00) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.2 16V Twinport 80 л.с. | 2004–2007 |
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2007 |
| OPEL — COMBO Tour (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2000–2009 |
| 1.0 60 л.с. | 2003–2009 |
| 1.2 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.2 Twinport 80 л.с. | 2004–2009 |
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 Twinport 90 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — CORSA D (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 LPG 80 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 LPG 83 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 87 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 80 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — TIGRA TwinTop (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12017376B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 045883, 1151633, 200 533, 24211013, 2743184E00, 34-00021-SX, 374197, 374197, 374596, 374596, 452.500, 673PI, 71747834, 71747834, 8550 10035, 90182165, 90182165, 90289512, NA5502, V40-1798, WG1223691, WG1754502, WG2360942, 614 037 0004, 452.500 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, Tigra, J5, Corsa, 159, Zafira, Omega, Croma, Combo, 9-3, Kadett, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 15 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 54 |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209,40 ₴




