
Сальник колінвалу (передній) Ducati (8x12x3), CORTECO 12012583B
109,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12012583B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Ducati (8x12x3), CORTECO 12012583B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12012583B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12012583B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012583B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 937830812 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 8 |
| Висота 1 [мм] | 3 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,75 ₴




