
Сальник колінвалу (передній) Renault Megane 2.0 CVT 09- (46x58x7), CORTECO 19035013B
299,14 ₴
- В наявності
- Код: 19035013B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Renault Megane 2.0 CVT 09- (46x58x7), CORTECO 19035013B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19035013B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19035013B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 102 л.с. | 1989–1990 |
| FORD — GRANADA Mk III седан (GGE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 i 24V 195 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — SCORPIO II (GFR, GGR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1994–1998 |
| FORD — TRANSIT автобус (72E, 73E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 900 (7300) 60 л.с. | 1965–1973 |
| NISSAN — ALTIMA (L31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 165 л.с. | 2001–2006 |
| NISSAN — ALTIMA (L33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — BIG M (D22) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 150 л.с. | 1997–2004 |
| 2.4 4x4 150 л.с. | 1997–2004 |
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.4 4WD 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.4 i 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — ROGUE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 AWD 173 л.с. | 2007–2013 |
| NISSAN — SENTRA VI (B16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 141 л.с. | 2006–2012 |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035013B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 023.530, 1031034, 135100Z400, 135106N200, 135106N200, 135106N210, 135106N210, 97MF6K292AA, SO-0010, WG1163286, WG1190004, WG1225538, 023.530, 81-53284-00 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Qashqai, Primera, Transit, Juke, Scorpio, Sentra, Pick Up, Navara, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 46 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,14 ₴




