
Сальник колінвалу (задній) Hyundai Sonata/ Mitsubishi Galant 2.0 88- (80x96x9), CORTECO 19016236B
702,38 ₴
- В наявності
- Код: 19016236B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Hyundai Sonata/ Mitsubishi Galant 2.0 88- (80x96x9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016236B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 047705-V, 19016236B, 19034967B, 21321-42041, 21321-42041, 21321-42042, 21321-42042, 21443-33005, 21443-33005, 302 555, 55267742, 6 182 960, 81-53322-10, 81-53981-00, 8422411, MD020240, MD343564, NJ251, OS251, OS3307, SO-0072, WG1005014, WG1090837 |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 96 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bongo, Sonata, Elantra, Sportage, Porter, Pregio, Lantra, Carens, Pro Ceed, K2500, Ceed, Terracan, Cerato, Tiburon, Grace, Tucson, Matrix, Highway, Galloper, H 1, Coupe, H100, Santamo, I30, H-1 / Starex, Joice |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702,38 ₴



