
Сальник хвостовика КПП MB T2/LN1 4.0 D 86-94 (36x54x7), CORTECO 01019913B
559,72 ₴
- В наявності
- Код: 01019913B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник хвостовика КПП MB T2/LN1 4.0 D 86-94 (36x54x7), CORTECO 01019913B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01019913B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01019913B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.000, 669.001, 669.002, 669.003, 669.041) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.000, 669.001, 669.002, 669.003, 669.041) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 711 D (669.301, 669.302, 669.303) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 711 D (669.301, 669.302, 669.303) 115 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.001, 670.002, 670.003) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.001, 670.002, 670.003) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 116 л.с. | 1986–1994 |
| 814 D (670.312, 670.313) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 D (670.312, 670.313) 140 л.с. | 1987–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 Одноосный тягач (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 809 DT (670.199) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 DT (670.199) 90 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 самосвал (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 609 DK (668.041, 668.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 709 DK (669.041, 669.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 DK (669.041, 669.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 809 DK (670.041, 670.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 DK (670.041, 670.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 DK (670.341, 670.342) 115 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 фургон/универсал (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.061, 669.062, 669.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.061, 669.062, 669.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 711 D (669.361, 669.362, 669.363) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 711 D (669.361, 669.362, 669.363) 115 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.362, 670.363) 115 л.с. | 1986–1994 |
| 814 D (670.364, 670.365, 670.366) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 D (670.364, 670.365, 670.366) 140 л.с. | 1987–1994 |
| 814 DA 4x4 (670.464, 670.465) 136 л.с. | 1987–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019913B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 010.266, 0119972347, 0159977647, 0159977747, 0179971447, 70224, A0159977747, WG1220228 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 36 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 54 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,72 ₴




