
Сальник розподільного валу/колінвалу Kia Pride/Sephia/ Mazda/121 I, II/323 III, IV 1.1-1.8 85- (30x44x7), CORTECO 19026018B
208,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19026018B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу/колінвалу Kia Pride/Sephia/ Mazda/121 I, II/323 III, IV 1.1-1.8 85- (30x44x7), CORTECO 19026018B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19026018B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19026018B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — BESTA фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 65 л.с. | 1996–н.в. |
| KIA — MENTOR (FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 80 л.с. | 1995–1997 |
| KIA — MENTOR седан (FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 80 л.с. | 1993–1997 |
| KIA — MENTOR седан (FB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 80 л.с. | 1996–1998 |
| KIA — PRIDE (DA) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i 52 л.с. | 1991–н.в. |
| 1.3 16V 60 л.с. | 1990–н.в. |
| 1.3 16V 72 л.с. | 1990–н.в. |
| 1.3 16V 64 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.3 i 69 л.с. | 1990–н.в. |
| MAZDA — 30X (EC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 88 л.с. | 1991–н.в. |
| 1.8 i V6 133 л.с. | 1992–1994 |
| 1.8 i V6 129 л.с. | 1994–н.в. |
| MAZDA — 323 III (BF) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1985–1989 |
| 1.5 75 л.с. | 1985–1989 |
| 1.5 73 л.с. | 1987–1989 |
| 1.6 GLX 73 л.с. | 1986–1987 |
| 1.6 GT 105 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 GT 85 л.с. | 1986–1989 |
| 1.6 GT Turbo 140 л.с. | 1985–1991 |
| 1.7 D 54 л.с. | 1986–1989 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1987–1989 |
| MAZDA — 323 IV (BG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 67 л.с. | 1989–1991 |
| 1.3 16V 73 л.с. | 1991–1994 |
| 1.6 87 л.с. | 1989–1991 |
| 1.6 84 л.с. | 1989–1991 |
| 1.6 16V 88 л.с. | 1989–1994 |
| 1.7 D 56 л.с. | 1989–1994 |
| 1.8 16V 103 л.с. | 1989–1994 |
| MAZDA — 323 PROTEGE V (BA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 73 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 D 71 л.с. | 1996–1998 |
| MAZDA — 323 PROTEGE VI (BJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 72 л.с. | 2001–2004 |
| 1.4 16V 73 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 D 71 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 TD 90 л.с. | 1998–2004 |
| MAZDA — 5 (CR19) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 6 (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 626 III Break (GV) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Comprex 75 л.с. | 1993–1996 |
| MAZDA — 626 IV (GE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D GLX Comprex 75 л.с. | 1992–1997 |
| MAZDA — 626 IV Hatchback (GE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 24V 165 л.с. | 1992–1997 |
| 2.5 24V 163 л.с. | 1994–1997 |
| MAZDA — 626 Mk V (GF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI TD 90 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 Turbo DI 101 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — 626 Mk V универсал (GW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DITD 90 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 TD 110 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 Turbo DI 101 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — EUNOS 500 (CA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 V6 144 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 V6 140 л.с. | 1994–1999 |
| MAZDA — MPV II (LW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 136 л.с. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026018B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 022.160, 040910-P, 0955000008, 3521014232A, 955000008, B63010602, BP0110602A, KKY0110602, KKY0112602, NJ448, RF0112602, WG1004964, WG1009185, WG1177421, WG1189982, WG1224506, WG1250453 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pride, e, Xedos, 626, 3, 6, MX-3, Besta, MX-6, Sephia, Shuma, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,06 ₴




