
Сальник розподільного валу Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6HDI 05- (27x47x7), CORTECO 20029115B
661,88 ₴
- В наявності
- Код: 20029115B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6HDI 05- (27x47x7), CORTECO 20029115B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20029115B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20029115B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C-ELYSEE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDI 92 92 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C2 (JM_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V HDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 II (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Picasso (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDI 90 92 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II (RC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi (RC8HZB) 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi (RE8HZB) 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — DS3 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — DS3 кабрио (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — DS4 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DS5 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| FIAT — SCUDO (270_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029115B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 023675, 023675, 026.740, 041151-FP, 080730, 080730, 080731, 080731, 107976, 1145953, 1231290, 1274673J00, 15083800, 1950008, 2S6Q6L270AA, 2S6Q6L270AA, 302 251, 30735092, 31316971, 34-00069-SX, 3771S0026, 3M5Q6L270AA, 413 0406 10, 44MZ001, 60806 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Suzuki, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, C1, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, C-Max, Grand C4 Spacetourer, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, C30, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Xsara Picasso, C-Elysee, 508, S40, V70, V50, 1007, Mondeo, S80, Scudo, Berlingo, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 27 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 47 |
| Сторона встановлення | Двигун |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,88 ₴




