
Сальник маточини (передньої) Fiat Croma/Fiorino/Tempra/Iveco Zeta 82-96 (75x100x13), CORTECO 12011411B
572,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12011411B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини (передньої) Fiat Croma/Fiorino/Tempra/Iveco Zeta 82-96 (75x100x13), CORTECO 12011411B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011411B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011411B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CROMA (154) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2500 TD (154.LL, 154.PL) 115 л.с. | 1989–1996 |
| FIAT — FIORINO (147) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D 45 л.с. | 1982–1987 |
| FIAT — TEMPRA (159) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 69 л.с. | 1992–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011411B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0009971446, 011.487-00A, 047520, 047520-P, 0634309230, 13197P, 40001880, 40001883, 420177, 7.32236, 8836666, A0009971446, WG1222833 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino, Croma, Tempra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 75 |
| Висота 1 [мм] | 13 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,24 ₴





