
Сальник хвостовика VW LT28-50 -96 (55x70x8), CORTECO 12013928B
191,12 ₴
- В наявності
- Код: 12013928B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник хвостовика VW LT28-50 -96 (55x70x8), CORTECO 12013928B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12013928B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12013928B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — LT 28-35 I c бортовой платформой/ходовая часть (281-363) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 75 л.с. | 1975–1983 |
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1978–1991 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1994–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1993 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1990–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| 2.7 D 65 л.с. | 1975–1980 |
| VW — LT 28-35 I автобус (281-363) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 75 л.с. | 1975–1983 |
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1979–1992 |
| 2.4 D 70 л.с. | 1989–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1989–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1989 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| VW — LT 28-35 I фургон (281-363) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 75 л.с. | 1975–1983 |
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1979–1992 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1994–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1986–1992 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1988–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| 2.7 D 65 л.с. | 1975–1980 |
| VW — LT 40-55 I c бортовой платформой/ходовая часть (293-909) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 75 л.с. | 1975–1983 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1978–1991 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1994–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1993 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1988–1991 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| VW — LT 40-55 I фургон (291-512) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 75 л.с. | 1975–1983 |
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1979–1992 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1993–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1986–1992 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1988–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013928B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 045822, 046131, 16018444B, 281501317, 6319972746, A6319972746 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 55 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | Провідний міст |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,12 ₴




