
Сальник рейки рульової (з ГПК) Chevrolet Lacetti/Daewoo Nexia/Lanos 1.3-1.8 95- (19.8x39.7x6.35), CORTECO 19018211B
116,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19018211B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник рейки рульової (з ГПК) Chevrolet Lacetti/Daewoo Nexia/Lanos 1.3-1.8 95- (19.8x39.7x6.35), CORTECO 19018211B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19018211B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19018211B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19018211B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 164.160 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 39.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 19,8 |
| Висота 1 [мм] | 6,35 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 39,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,66 ₴



