
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Audi A4/A6/A8/VW Passat -05, CORTECO 21652814
733,28 ₴
- В наявності
- Код: 21652814
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Audi A4/A6/A8/VW Passat -05, CORTECO 21652814. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21652814
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21652814 (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2003–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 218 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 220 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2003–2005 |
| AUDI — A8 (4D2, 4D8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2002 |
| 2.8 174 л.с. | 1994–1996 |
| 2.8 163 л.с. | 1995–1996 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21652814 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-21546, 017-00049, 02.SB.103, 04140, 07.30.024, 100 407 0060/HD, 10073, 107 677, 1100003, 1215154, 1314, 14261AP, 17659 01, 17659-PCS-MS, 20387 01, 21194, 2307-0127, 2307-0317, 270437, 294, 30 60 0016, 30 60 0041, 33932, 460170, 4D0 407 183 AB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.53 кг |
| Внутрішній діаметр | 12,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Загальна довжина [мм] | 80 |
| Сторона встановлення | зліва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733,28 ₴





