
Сальник колінвалу (передній) MB OM314/OM353 70-88 (65x90x13), CORTECO 12014380B
411,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12014380B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) MB OM314/OM353 70-88 (65x90x13), CORTECO 12014380B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12014380B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12014380B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/L c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| L 408 DG (309.300, 309.301, 309.302, 309.303) 85 л.с. | 1970–1974 |
| L 508 DG (309.400, 309.401, 309.402, 309.403, 309.404...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 608 D (310.300, 310.301, 310.302, 310.303, 310.304...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 613 D (313.402, 313.404) 130 л.с. | 1977–1988 |
| MERCEDES-BENZ — T2/L Автомбиль для нужд коммунального хозяйства (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| LKO 508 DG (309.430, 309.431, 309.432, 309.433, 309.435) 85 л.с. | 1972–1977 |
| MERCEDES-BENZ — T2/L самосвал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| L 608 D (310.340, 310.341, 310.342, 310.344, 310.345...) 85 л.с. | 1984–1988 |
| LKO 508 DG (309.440, 309.441, 309.442, 309.444, 309.445) 85 л.с. | 1972–1988 |
| MERCEDES-BENZ — T2/L фургон/универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| L 408 DG (309.311, 309.312, 309.313, 309.314, 309.315...) 85 л.с. | 1970–1974 |
| L 508 DG (309.411, 309.412, 309.413, 309.414, 309.415...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 608 D (310.311, 310.312, 310.313, 310.314, 310.315...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 613 D (310.510, 313.424, 313.427, 313.429) 130 л.с. | 1977–1988 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014380B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0069975446, 0069978547, 0099976146, 0099979447, 047383-S, 047768-V, 283.983, 4.20205, 991071-8300, A0069978547, NB979, WG1004547, WG1085330, WG1163191, WG1183389, WG1191795, WG1220096, WG1223259, WG1249912, WG2135215, WG2313421 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 65 |
| Висота 1 [мм] | 13 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,14 ₴



