
Сальник колінвалу (задній) Renault Kangoo 1.5dCi (80x100x9), CORTECO 20030112B
570,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20030112B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Renault Kangoo 1.5dCi (80x100x9), CORTECO 20030112B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20030112B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20030112B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (B/CB0C) 75 л.с. | 1998–2005 |
| 1.4 16V (B/CB0L) 95 л.с. | 1999–2004 |
| 1.4 16V (B/CB0P) 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2001–2006 |
| 1.5 dCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/C2J) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB03) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.5 dCi (B/CB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB08) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3M) 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3N) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 (B/CB0D) 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) 107 л.с. | 1998–н.в. |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 80 л.с. | 2001–2004 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (SB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 (SB0H) 107 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC08, FC09) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1E) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1G) 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1R) 57 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE I (BA0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 90 л.с. | 1995–1999 |
| RENAULT — MEGANE I Break (KA0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Bifuel 109 л.с. | 1999–2000 |
| RENAULT — MEGANE I Classic (LA0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2000–2000 |
| 1.6 e (LA0F, LA0S) 90 л.с. | 1996–1999 |
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (BM0F, CM0F) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 Bifuel 105 л.с. | 2005–2008 |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KM13) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (KM16, KM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 102 л.с. | 2005–2009 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2005–2009 |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM0F) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM16) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1F) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (JM1R) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL I (LB0/1/2_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20030112B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01338, 02.43.307, 047832-FP, 11130BN700, 1227900QAE, 15079800, 1609970146, 1609970146, 1609970246, 1609970246, 1612184A00, 20034107B, 34-00094-SX, 700 475, 745.740, 7701473544, 7701473544, 7701473544, 7701473544, 7701473544-FPM-PCS-MS, 81-35051-00 |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Suzuki, Smart, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Pulsar, Qashqai, Logan, GLA-Class, Fortwo, A-Class, Tiida, City-Coupe, G-Class, Roadster, Clio, Megane, Micra, Cabrio, Sandero, Scenic, B-Class, Dokker, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 80 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 100 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570,24 ₴





