
Сальник колінвалу (передній) Opel Combo 1.3CDTi 05- (40x52x7), CORTECO 12019250B
269,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12019250B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Opel Combo 1.3CDTi 05- (40x52x7), CORTECO 12019250B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12019250B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12019250B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — MITO (955) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTDM 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 JTDM 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 JTDM 84 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 JTDM 80 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 3 (E21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 90 л.с. | 1980–1982 |
| BMW — 3 (E30) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i X 171 л.с. | 1986–1987 |
| FIAT — 500 (312) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 D Multijet (312AYA1A) 78 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — 500 C (312) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — 500L (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2014–н.в. |
| FIAT — DOBLO (119) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2005 |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2006 |
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — IDEA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — LINEA (323) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet (323AXB1A) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — PANDA (169) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 70 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — PANDA (519, 319) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 80 л.с. | 2014–н.в. |
| FIAT — PANDA VAN (519) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| FIAT — PANDA Van (169) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 70 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — PUNTO (188) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2003–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 80 л.с. | 2013–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–2012 |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2009–2012 |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2009–2012 |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–2012 |
| FIAT — QUBO (225) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — STRADA пикап (178E) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 D Multijet (278AYR1A) 95 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — CUBE (Z12) (1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019250B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01029649B, 046122-V, 0734310396, 100CP5143, 1447221, 1611485E00, 5001856970, 55186757, 55186757, 55186757, 55186757, 55186758, 646089, 646910, 646910, 754PRDF, 81965030431, 85103232, 93177701, FBU5115, WG1223783, 81-35144-00, 12015430B, 55186757 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Suzuki, BMW, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 3, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tiida, Tipo, Tigra, Grande Punto, Ulysse, Combo, 500, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Gamma, Fiorino, Vectra, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 52 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,20 ₴





