
Сальник колінвалу (передній) Nissan X-Trail 2.2 Di 01-05 (50x62x7), CORTECO 19034635B
290,98 ₴
- В наявності
- Код: 19034635B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Nissan X-Trail 2.2 Di 01-05 (50x62x7), CORTECO 19034635B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19034635B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19034635B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 163 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 Di 133 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034635B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 079.105, 107004, 13510AD200, 13510EB71A, 15079100, 33 10 9472, 44NI012, 5001869616, 69379, 806750070, 903.070, ADN16146, NA5484, OS9342, SO-0271, WG1004928, WG1009216, WG1103976, WG1225438, WG1380474, WG1766600, WG2046688, WG2221734, WG2227697, 107004 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Primera, Navara, Pick Up, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 50 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290,98 ₴



