
Сальник півосі (R) Honda Accord 2.0TDi 96-02/Civic 2.0D 98-01, CORTECO 01029619B
391,98 ₴
- В наявності
- Код: 01029619B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (R) Honda Accord 2.0TDi 96-02/Civic 2.0D 98-01, CORTECO 01029619B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01029619B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01029619B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk VI (CE, CF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDi (CF1) 105 л.с. | 1996–1998 |
| HONDA — ACCORD Mk VII (CG, CK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo DI 105 л.с. | 1999–2002 |
| HONDA — CIVIC Mk V универсал (MB, MC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i D (MC3) 105 л.с. | 1998–2001 |
| ROVER — 200 (RF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 K Vi 146 л.с. | 1995–2000 |
| 220 D/SD 86 л.с. | 1995–2000 |
| ROVER — 25 (RF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 1999–2005 |
| ROVER — 400 (RT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 D 86 л.с. | 1995–2000 |
| 420 Di 105 л.с. | 1995–2000 |
| 420 Si Lux 136 л.с. | 1995–2000 |
| ROVER — 400 Наклонная задняя часть (RT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 D 86 л.с. | 1995–2000 |
| 420 Di 105 л.с. | 1995–2000 |
| ROVER — 600 (RH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 Sdi 105 л.с. | 1994–1999 |
| 623 Si 158 л.с. | 1993–1999 |
| ROVER — 800 (XS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 820 I/SI (RS) 136 л.с. | 1992–1999 |
| 825 D/SD (XS) 118 л.с. | 1990–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029619B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 91205P6A010, UNG100060 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | 25, Accord, Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 7,5 |
| Висота 2 [мм] | 12 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 69 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,98 ₴



