
Сальник колінвалу (задній) VW T5/T6 2.0TSI 11- (15x36x7), CORTECO 20034298B
384,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20034298B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) VW T5/T6 2.0TSI 11- (15x36x7), CORTECO 20034298B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20034298B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20034298B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| SEAT — ALTEA (5P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| SEAT — ALTEA XL (5P5, 5P8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| SEAT — LEON (1P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| SEAT — TOLEDO III (5P2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20034298B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 06H103085J, 06H103085J, 06H103085J, 06H103085J, 112 883, 790.650, V10-2716, WG1195093, WG1226627, 06H103085J |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Toledo, A3, Leon, TT, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 15 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 36 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,59 ₴




