Сальник трамблера (10x16x4), CORTECO 12000016B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12000016B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12000016B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12000016B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 35726 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 16 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 10 |
| Висота 1 [мм] | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103,56 ₴




