
Сальник півосі BMW 3(E46/E90)/ 5 (E60)/ 7 (F01/F02/F03/F04) (44x69x10/15), CORTECO 01033796B
348,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01033796B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі BMW 3(E46/E90)/ 5 (E60)/ 7 (F01/F02/F03/F04) (44x69x10/15), CORTECO 01033796B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01033796B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01033796B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033796B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 31521428678, 50120, 503 714, LR007769, WG1220808, 31521428678 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, Range Rover, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 44 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 15 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 69 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| для оригінального номера | 31521428678 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348,12 ₴




