
Сальник диференціалу Nissan Terrano 2.4I/2.7TDi 87-07, CORTECO 19027904B
415,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19027904B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник диференціалу Nissan Terrano 2.4I/2.7TDi 87-07, CORTECO 19027904B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19027904B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19027904B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1993–1996 |
| 2.7 TD 4WD 101 л.с. | 1993–2002 |
| 2.7 TDi 4WD 125 л.с. | 1996–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 4WD 120 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 D 4WD 83 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 TD 4WD 103 л.с. | 1998–н.в. |
| NISSAN — NAVARA пикап (D21) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 i 4WD 101 л.с. | 1986–1992 |
| 2.5 D 4WD 75 л.с. | 1986–1991 |
| 2.5 D 4WD 80 л.с. | 1987–1998 |
| 2.5 D 4WD 83 л.с. | 1996–1998 |
| 2.7 D 4WD 99 л.с. | 1987–1998 |
| NISSAN — PATHFINDER I (WD21) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 4WD 103 л.с. | 1987–1993 |
| 2.7 TD 4WD 99 л.с. | 1989–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19027904B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 3818901G15, 3818901G16 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Terrano |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 67 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 2 [мм] | 19 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,82 ₴




