
Сальник розподільного валу Ford Kuga/Volvo XC90 2.5 (51x65x7), CORTECO 20026695B
337,35 ₴
- В наявності
- Код: 20026695B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Ford Kuga/Volvo XC90 2.5 (51x65x7), CORTECO 20026695B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20026695B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20026695B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| T5 220 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–н.в. |
| VOLVO — S40 I (VS) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 1995–1999 |
| 1.6 109 л.с. | 1999–2003 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–1999 |
| 1.8 122 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 T4 200 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 140 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 136 л.с. | 1995–2003 |
| 2.0 T 160 л.с. | 1997–2003 |
| 2.0 T 165 л.с. | 2000–2001 |
| 2.0 T 163 л.с. | 2001–2003 |
| 2.0 T4 200 л.с. | 2000–2003 |
| VOLVO — S40 II (MS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| VOLVO — S70 (LS) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 Turbo 226 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 T-5 239 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 170 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 140 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 AWD 140 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 Turbo 193 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 Bifuel 140 л.с. | 1999–2000 |
| VOLVO — S80 I (TS, XY) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 163 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 226 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 170 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 T5 AWD 200 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.8 T6 272 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 204 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 200 л.с. | 1999–2006 |
| 3.0 196 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 T6 272 л.с. | 2001–2006 |
| VOLVO — S80 II (AS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T 200 л.с. | 2006–н.в. |
| VOLVO — V40 универсал (VW) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 1995–1999 |
| 1.6 109 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–1999 |
| 1.8 122 л.с. | 1999–2004 |
| 1.9 T4 200 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 140 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 136 л.с. | 1995–2004 |
| 2.0 T 160 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 T 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 T4 200 л.с. | 2000–2004 |
| VOLVO — V50 (MW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| VOLVO — V70 XC (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 T XC AWD 200 л.с. | 2000–2002 |
| VOLVO — XC90 I (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T 209 л.с. | 2002–н.в. |
| T6 272 л.с. | 2002–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20026695B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 046254-V, 1141PRDF, 1371718, 15081500, 34-00217-SX, 362.740, 47313, 55 94 7313, 6M5G6K292AA, 8455567, 9458309, NA5179, OS1383, OS8350, SO-0326, V25-1761, WG1004811, WG1087074, WG1103949, WG1163586, WG1183224, WG1226518, WG1430631, WG1442623, WG1766546 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S40, S60, V70, V50, XC70, XC90, S70, S80, Mondeo, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 51 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 65 |
| Сторона встановлення | Двигун |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,35 ₴




