
Сальник КПП Honda Accord/Civic/CR-V 95 (12x22x7), CORTECO 12031993B
527,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12031993B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП Honda Accord/Civic/CR-V 95 (12x22x7), CORTECO 12031993B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12031993B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12031993B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk VII купе (CG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 24V (CG2) 200 л.с. | 1998–2003 |
| HONDA — Ballade VI седан (EJ, EK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (EJ9) 90 л.с. | 1995–2001 |
| 1.5 i (EK3) 114 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk V универсал (MB, MC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (MC1) 116 л.с. | 1998–2001 |
| HONDA — LEGEND III (KA9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 i 24V 205 л.с. | 1996–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12031993B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 91209612000, 91209612003, NK133, WG1184473 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend, Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 12 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527,39 ₴


