
Сальник вала первинного АКПП Volvo S80 2.4-3.2 06-11 (43.2x66.2x8.6), CORTECO 19035437B
502,95 ₴
- В наявності
- Код: 19035437B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного АКПП Volvo S80 2.4-3.2 06-11 (43.2x66.2x8.6), CORTECO 19035437B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19035437B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19035437B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S80 II (AS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 T 200 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035437B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 30751872 |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 43,2 |
| Висота 1 [мм] | 8,6 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 66,2 |
| Сторона встановлення | Провідний міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502,95 ₴



