
Прокладка ГБЦ Renault Kangoo 1.4i 97-, CORTECO 414340P
708,15 ₴
- В наявності
- Код: 414340P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Renault Kangoo 1.4i 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 414340P |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 10095000, 103756-1914, 11-25008-SX, 1504002, 219.612, 318G0166, 7700866683, BY030, CH7305, EC2200-902, HG783, HGR031, SKGCH-0470165, WG1009040, WG1090255, WG1090885, WG1159363, WG1191352, WG1227629, WG1758049, WG2047177, WG2133903, 61-33680-00, 219.612 |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 80 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.169 кг |
| Діаметр [мм] | 80 |
| Товщина (мм) | 1,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708,15 ₴



