
Сальник півосі Ford Escort/ Scorpio/ Sierra 1.3-2.9 -98 (40x75x12), CORTECO 01033752B
659,99 ₴
- В наявності
- Код: 01033752B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Ford Escort/ Scorpio/ Sierra 1.3-2.9 -98 (40x75x12), CORTECO 01033752B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01033752B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01033752B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCORT Mk V (GAL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 XR3i 16V 4x4 105 л.с. | 1993–1995 |
| 1.8 XR3i 16V 4x4 130 л.с. | 1993–1995 |
| RS 2000 4x4 150 л.с. | 1991–1995 |
| RS Cosworth 4x4 220 л.с. | 1991–1995 |
| FORD — ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 4x4 90 л.с. | 1995–1998 |
| RS 2000 4x4 150 л.с. | 1995–1998 |
| RS Cosworth 4x4 220 л.с. | 1995–1998 |
| FORD — GRANADA I (GAE, GGE) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 109 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 105 л.с. | 1985–1989 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 i 100 л.с. | 1985–1990 |
| 2.0 i 120 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1992–1994 |
| 2.4 i 130 л.с. | 1986–1988 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1992 |
| 2.4 i KAT 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.5 D 69 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 TD 92 л.с. | 1988–1993 |
| 2.5 TD 115 л.с. | 1993–1994 |
| 2.8 i 150 л.с. | 1985–1986 |
| 2.8 i 4x4 150 л.с. | 1985–1986 |
| 2.9 i 145 л.с. | 1986–1994 |
| 2.9 i 150 л.с. | 1986–1994 |
| 2.9 i 24V 195 л.с. | 1991–1994 |
| 2.9 i 4x4 150 л.с. | 1986–1994 |
| 2.9 i 4x4 145 л.с. | 1988–1993 |
| 2.9 i KAT 145 л.с. | 1987–1994 |
| FORD — GRANADA I универсал (GGE) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i 120 л.с. | 1991–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 D 69 л.с. | 1990–1992 |
| 2.5 TD 92 л.с. | 1991–1993 |
| 2.5 TD 115 л.с. | 1993–1994 |
| 2.9 24V 195 л.с. | 1993–1994 |
| 2.9 i 145 л.с. | 1991–1994 |
| 2.9 i 4x4 145 л.с. | 1988–1993 |
| FORD — GRANADA Mk III седан (GGE) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 120 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1992–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.5 D 69 л.с. | 1989–1994 |
| 2.5 TD 92 л.с. | 1988–1993 |
| 2.5 TD 115 л.с. | 1993–1994 |
| 2.9 145 л.с. | 1992–1994 |
| 2.9 i 145 л.с. | 1986–1994 |
| 2.9 i 24V 195 л.с. | 1991–1994 |
| 2.9 i 4x4 145 л.с. | 1989–1994 |
| FORD — SIERRA Наклонная задняя часть (GBC, GBG) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1987–1993 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1993 |
| 1.6 i 80 л.с. | 1989–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 80 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 TD 75 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 105 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 16V Cosworth 4x4 220 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 16V Cosworth 4x4 KAT 220 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 i 100 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 i 120 л.с. | 1989–1993 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033752B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 539.581, 6099522, 83BG4676A1C, WG1193518, WG1220806, WG1223805, WG1481982 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Scorpio, Sierra |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659,99 ₴



