
Сальник колінвалу (передній) Opel Astra G/H/Vectra C 1.6/1.8 02- (31.5x42x7), CORTECO 20031720B
455,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20031720B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Opel Astra G/H/Vectra C 1.6/1.8 02- (31.5x42x7), CORTECO 20031720B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20031720B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20031720B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AMI (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6 (AM, AMB) 33 л.с. | 1968–1969 |
| FIAT — CROMA (194) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — STILO (192) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2005–2006 |
| FIAT — STILO Multi Wagon (192) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2005–2007 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C124) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 320 (124.052) 220 л.с. | 1993–1997 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W126) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 SE,SEL (126.034) 218 л.с. | 1985–1987 |
| NISSAN — NAVARA (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 D 4WD 103 л.с. | 1998–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA D (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 192 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 211 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — MERIVA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2005–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — SIGNUM (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — TIGRA TwinTop (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20031720B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 041303-V, 24465791, 24465791, 24465791, 646299, 646299, 71739825, 71739825, 8550 10094, V40-1806, WG1226577, 81-35147-00 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Peugeot, Opel, Nissan, BMW, Hyundai, Fiat, Cadillac, Ford, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Boxer, 3, Space Star, Stilo, Escort, 1502-2002, 140, Lancer, 159, 9-3, Pick Up, 911, AMI, Tigra, Diplomat, Zafira, Accent, Mokka, Master, Meriva, S-Class, Ascona, Astra, Corsa, Croma, CTS, Vectra, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 31,5 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 71739825 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,81 ₴




