
Сальник АКПП BMW 3 (E46)/5 (E39)/7 (E38)/Z4 (E85) 2.0-3.0 98- (45x58x7), CORTECO 19036712B
463,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19036712B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник АКПП BMW 3 (E46)/5 (E39)/7 (E38)/Z4 (E85) 2.0-3.0 98- (45x58x7), CORTECO 19036712B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19036712B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19036712B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1998–2000 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Compact (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 ti 192 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1999–2000 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 323 Ci 170 л.с. | 2000–2000 |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Ci 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 323 Ci 170 л.с. | 1999–2000 |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| 328 Ci 193 л.с. | 1999–2000 |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 5 (E39) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 523 i 170 л.с. | 1995–2000 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 136 л.с. | 1999–2004 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 523 i 170 л.с. | 1997–2000 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 528 i 193 л.с. | 1997–2000 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — 7 (E38) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 728 i,iL 193 л.с. | 1995–2001 |
| BMW — Z4 (E85) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i 170 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036712B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01F321243, 01F321243, 01F321243, 01F321243, 01F321243, 24201423382 |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 45 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | Вхід |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,94 ₴




