
Сайлентблок важеля (переднього) Renault Kangoo, CORTECO 21652476
186,09 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 21652476
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього) Renault Kangoo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21652476 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00403, 10478, 1215313, 14392AP, 14949, 16-14 610 0013/HD, 1783, 18.SB.270, 21076, 22.SB.054, 2200008, 2307-0107, 270297, 29516-PCS-MS, 33165, 4001540, 430, 47306z, 50616, 52023908, 597148, 60 60 0018, 700 547, 72-0640, 72-22770-SX, 77 00 424 399 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.15 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46,5 |
| Загальна довжина [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | передний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,09 ₴



