
Сальник хвостовика Iveco (60x90x14/16.3), CORTECO 12015791B
1 187,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12015791B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика Iveco (60x90x14/16.3), CORTECO 12015791B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12015791B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12015791B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY I c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 40-8 72 л.с. | 1983–1989 |
| IVECO — DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 50 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 50 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| IVECO — DAILY III фургон/универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 50 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015791B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 047909-VP, 060.330, 40102253, 40102260, 40102263, 69323, 7.38224, 772PIFL, FT49785, WG1223518, WG2325118, 12019512B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 60 |
| Висота 1 [мм] | 14 |
| Висота 2 [мм] | 16,3 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187,67 ₴





