
Сальник колінвалу (задній) Ford Transit 2.5TD (79x99x9,6), CORTECO 15015833B
758,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15015833B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (задній) Ford Transit 2.5TD (79x99x9,6), CORTECO 15015833B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
15015833B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
15015833B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCORT (AFH, ATH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1100 45 л.с. | 1968–1974 |
| FORD — TRANSIT TOURNEO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 100 л.с. | 1998–2000 |
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI (EAL, EAS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 TD (EAL, EAS) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EAS) 75 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI (EAL, EAS) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 DI (EAS, EAL) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EAS, EAL) 101 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT Van (T_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 68 л.с. | 1986–1991 |
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 71 л.с. | 1988–1991 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EML, ENE/L) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1992–1994 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (T_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D (TTL, TTS, TUL, TUS, TTE) KAT 68 л.с. | 1986–1989 |
| 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) 71 л.с. | 1988–1992 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 116 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT автобус (T_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 68 л.с. | 1985–1989 |
| 2.5 D (TBS, TEL, TES) 71 л.с. | 1988–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15015833B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 047679-V, 1087565, 1111PTF, 15053600, 1539756, 302 555, 375.560, 6182960, 894F6701AB, 894F6701AD, 894F6701BA, NB854, OS1377, OS251, OS3307, OS854, WG1004725, WG1005014, WG1090837, WG1163222, WG1163345, WG1183358, WG1191575, WG1192351, WG1223961 |
| Стан | Новий |
| Висота | 9.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 79 |
| Висота 1 [мм] | 9,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 99 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| для оригінального номера | 1087565 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,66 ₴




