
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) VW T4 -96, CORTECO 600458
154,17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600458
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) VW T4 -96, CORTECO 600458. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600458
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600458 (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 600458 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-50-07875, 04259, 04913, 100 407 0051, 104 056, 132168, 14300AP, 14556-PCS-MS, 1856, 210196, 2307-0131, 23328, 251T0149, 270567, 30 60 0023, 33914, 460174, 50367, 52031308, 597000, 701 407 183, 701 407 183, 70666, 71-11203-SX, 783775, 8500 29823 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.11 кг |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,17 ₴




