
Сальник маточини Fiat 132 78-82 (30x45x8) (піввісь ВАЗ), CORTECO 12011493B
68,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12011493B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини Fiat 132 78-82 (30x45x8) (піввісь ВАЗ), CORTECO 12011493B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011493B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011493B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 131 Familiare/Panorama (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Super Diesel (AF) 72 л.с. | 1979–1984 |
| FIAT — 132 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 60 л.с. | 1978–1982 |
| 2.5 D 72 л.с. | 1978–1982 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011493B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040323, 21012401034, 40000810, 40000810, 40000810, 40000810, 850, 991220-8000, WG1222887 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 131, 132 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68,34 ₴





