
Сальник вала первинного КПП MB Sprinter -06 (35x47x8), CORTECO 01019481B
290,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01019481B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного КПП MB Sprinter -06 (35x47x8), CORTECO 01019481B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01019481B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01019481B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — VARIO c бортовой платформой/ходовая часть (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 615 D, 616 D (668.321, 668.322, 668.323) 152 л.с. | 1998–н.в. |
| 615 D, 616 D (668.321, 668.322, 668.323) 156 л.с. | 1998–н.в. |
| 618 D (668.321, 668.322, 668.323) 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 152 л.с. | 1996–н.в. |
| 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 156 л.с. | 1996–н.в. |
| 818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 177 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO автобус (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| O 810 (670.373, 670.374) 102 л.с. | 1996–н.в. |
| O 812 (670.373, 670.674) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| O 813 (670.373, 670.374) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| O 814 (670.373, 670.374) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| O 815 (670.373, 670.374) 152 л.с. | 1996–н.в. |
| O 816 D (670.373, 670.374) 156 л.с. | 2006–н.в. |
| O 818 D (670.373, 670.374) 177 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO самосвал (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 612 D (668.331, 668.332) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 613 D, 614 D (668.331, 668.332) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 613 D, 614 D (668.331, 668.332) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 615 D, 616 D (668.331, 668.332) 152 л.с. | 1998–н.в. |
| 615 D, 616 D (668.331, 668.332) 156 л.с. | 1998–н.в. |
| 812 D (670.331, 670.332) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.331, 670.332) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.331, 670.332) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 815 D, 816 D (670.331, 670.332) 152 л.с. | 1996–н.в. |
| 815 D, 816 D (670.331, 670.332) 156 л.с. | 1996–н.в. |
| 818 D (670.321, 670.322) 177 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO фургон/универсал (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 613 D, 614 D (668.351, 668.352, 668.353) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 613 D, 614 D (668.351, 668.352, 668.353) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 615 D, 616 D (668.351, 668.352, 668.353) 152 л.с. | 1998–н.в. |
| 615 D, 616 D (668.351, 668.352, 668.353) 156 л.с. | 1998–н.в. |
| 618 D 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353) 152 л.с. | 1996–н.в. |
| 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353) 156 л.с. | 1996–н.в. |
| 818 D (670.351, 670.352, 670.353) 177 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019481B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0189979147, 040816-V, 1093PRDA, A0189979147 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 47 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290,03 ₴




