
Сальник хвостовика КПП MB Sprinter 901-904 CDI (45x65x8), CORTECO 01019482B
289,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01019482B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика КПП MB Sprinter 901-904 CDI (45x65x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019482B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0189979247, 0199971247, 0199971447, 0239972547, 4.20800, 4735139000, 4735139010, A0189979247, WG1220212, WG2313674, 0189979247 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Santa Fe, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 45 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 65 |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289,32 ₴





