
Сальник хвостовика КПП MB 208 (40x60x10/11.5), CORTECO 12015556B
197,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12015556B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика КПП MB 208 (40x60x10/11.5), CORTECO 12015556B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12015556B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12015556B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CARAT (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1986–1988 |
| VW — CARAT седан (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT универсал (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1986–1988 |
| VW — CORRADO (53I) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 136 л.с. | 1989–1992 |
| 1.8 G60 160 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1993–1995 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1991–1995 |
| 2.9 VR6 190 л.с. | 1991–1995 |
| VW — GOLF II (19E, 1G1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 GTI G60 160 л.с. | 1990–1991 |
| 1.8 GTI G60 Syncro 160 л.с. | 1988–1991 |
| VW — GOLF III (1H1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI 16V 150 л.с. | 1992–1997 |
| 2.8 VR6 163 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1992–1997 |
| VW — JETTA I седан (1K2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2010 |
| VW — JETTA III (1H2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1992–1998 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1996 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1996 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1996 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.8 G60 Syncro 160 л.с. | 1988–1996 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1996 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1991–1996 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1995 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1997 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1997 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.8 G60 Syncro 160 л.с. | 1988–1997 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1997 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1997 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1991–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015556B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02A301189, 100 354, 1150170, 34-00019-SX, V10-3265, WG1223464 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Corrado, Jetta, Golf, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 2 [мм] | 11,5 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,11 ₴



