
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) VW T4 90-03, CORTECO 21652951
295,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21652951
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) VW T4 90-03, CORTECO 21652951. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21652951
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21652951 (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21652951 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00904, 04260, 07.31.073, 100 407 0052, 100 407 0090, 104 055, 10852, 109 553, 1215663, 132170, 14320AP, 14555-PCS-MS, 1858, 2307-1459, 23330, 23364, 251T0017, 270563, 29407018/S, 30 60 0014, 32 92 3364, 33872, 37-28396, 460176, 50370, 506812 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.12 кг |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45,5 |
| Сторона встановлення | передний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,50 ₴





