
Сальник розподільного валу VW 2.5TDI (32x47x10), CORTECO 12012709B
143,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12012709B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу VW 2.5TDI (32x47x10), CORTECO 12012709B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12012709B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12012709B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BORA (1J2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| VW — BORA универсал (1J6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2004–2005 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1999–2002 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1999–2002 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012709B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-30-00481, 01019928B, 026103085D, 026103085D, 026103085D, 026103085E, 026103085E, 026103085E, 026103085F, 026103085F, 026103085F, 030103085A, 030103085A, 030103085A, 03598, 040946-V, 056103085, 056103085, 056103085B, 056103085B, 056103085E |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Peugeot, Opel, Volkswagen, Audi, BMW, Skoda, Ford, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bora, 3, 100, Jetta, J5, Octavia, 240, Kadett, 2500-3.3, Passat, 740, Heckflosse, Escort, 1502-2002, 80, 960, Caddy, Polo, Expert, Felicia, Taunus, 850, Fiesta, 940, Lupo, Toledo, A3, A4, A6, Iltis, A8, Transporter, Golf, 460, Granada, Derby, Alhambra, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 32 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 47 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | змінне кручення |
| для оригінального номера | 026103085D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,16 ₴






