
Сальник півосі Nissan Primera 2.0-2.2 02- (33x59x11/17.5), CORTECO 19016612B
278,07 ₴
- В наявності
- Код: 19016612B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Nissan Primera 2.0-2.2 02- (33x59x11/17.5), CORTECO 19016612B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19016612B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19016612B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — 200 SX (S13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Turbo 169 л.с. | 1988–1993 |
| NISSAN — 280 ZX,ZXT (HGS130) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 140 л.с. | 1978–1983 |
| 2.8 147 л.с. | 1980–1982 |
| 2.8 150 л.с. | 1982–1984 |
| 2.8 200 л.с. | 1983–1984 |
| NISSAN — 300 ZX (Z31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 170 л.с. | 1984–1987 |
| 3.0 Turbo 228 л.с. | 1984–1990 |
| 3.0 Turbo 203 л.с. | 1987–1990 |
| NISSAN — ALMERA II (N16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II Hatchback (N16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA TINO (V10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di 115 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA (A32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 1995–2000 |
| 3.0 193 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — MAXIMA QX (A33) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 V6 24V 140 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 24V 200 л.с. | 2000–2003 |
| NISSAN — MAXIMA Station Wagon (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 QX 140 л.с. | 1997–н.в. |
| NISSAN — PATHFINDER (R50) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 4WD 131 л.с. | 1997–2004 |
| 3.2 TD 4WD 150 л.с. | 1997–2004 |
| 3.3 V6 4WD 170 л.с. | 1997–2004 |
| 3.3 V6 4WD 150 л.с. | 1998–2000 |
| 3.5 V6 4WD 220 л.с. | 2000–2004 |
| NISSAN — PATHFINDER I (WD21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 4WD 148 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — SENTRA II купе (B12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 GTI 16V 125 л.с. | 1989–1991 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016612B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 161.160, 3834203E01, 38342N3100, NJ186, WG1183737 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 280ZX,ZXT, 200SX, Primera, Almera, Maxima, Terrano, Pathfinder, 300ZX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 33 |
| Висота 1 [мм] | 11 |
| Висота 2 [мм] | 17,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,07 ₴




