
Сальник ПНВТ Volvo FS7 94-96 (34.9x62x8), CORTECO 12017218B
244,09 ₴
- В наявності
- Код: 12017218B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник ПНВТ Volvo FS7 94-96 (34.9x62x8), CORTECO 12017218B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12017218B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12017218B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — FS 7 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FS 718/230 230 л.с. | 1994–1996 |
| FS 718/260 260 л.с. | 1994–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12017218B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 12017218B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,09 ₴



