
Сальник колінвалу New Holland/Volvo (58x72x8), CORTECO 01015707B
137,02 ₴
- В наявності
- Код: 01015707B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу New Holland/Volvo (58x72x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01015707B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 11036516, 4871874, 84045428 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 58 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137,02 ₴




