
Сальник колонки рульової MB 609-711D (35x50x8/5.5), CORTECO 01019970B
206 ₴
- В наявності
- Код: 01019970B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колонки рульової MB 609-711D (35x50x8/5.5), CORTECO 01019970B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01019970B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01019970B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W460) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 230 G (460,2) 90 л.с. | 1979–1993 |
| 230 G (460,2) 102 л.с. | 1980–1987 |
| 230 GE (460,2) 125 л.с. | 1982–1992 |
| 230 GE (460,2) 122 л.с. | 1987–1992 |
| 240 GD (460,3) 72 л.с. | 1979–1987 |
| 250 GD (460,3) 84 л.с. | 1987–1992 |
| 250 GD (460,3) 92 л.с. | 1988–1992 |
| 280 GE (460,2) 156 л.с. | 1979–1989 |
| 280 GE (460,2) 150 л.с. | 1984–1989 |
| 300 GD (460,3) 88 л.с. | 1979–1991 |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W461) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 230 GE (461) 125 л.с. | 1993–н.в. |
| 230 GE (461.238, 461.239) 122 л.с. | 1993–н.в. |
| 250 GD (461) 92 л.с. | 1990–н.в. |
| 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338) 95 л.с. | 1992–н.в. |
| G 290 TD (461.335, 461.336) 120 л.с. | 1997–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 230 GE (463.224, 463.225) 126 л.с. | 1990–1993 |
| 250 GD (463.324, 463.325) 94 л.с. | 1990–н.в. |
| 300 GD (463.327, 463.328) 113 л.с. | 1989–н.в. |
| 300 GE (463.227, 463.228) 170 л.с. | 1990–н.в. |
| 300 GE (463.227, 463.228) 174 л.с. | 1990–н.в. |
| 350 Turbo GD (463.320, 463.321) 136 л.с. | 1991–н.в. |
| G 270 CDI (463.322, 463.323) 156 л.с. | 2001–н.в. |
| G 300 TD (463.330, 463.331) 177 л.с. | 1996–н.в. |
| G 320 (463.230, 463.231) 211 л.с. | 1994–1997 |
| G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245) 215 л.с. | 1997–н.в. |
| G 36 AMG (463.230) 272 л.с. | 1995–н.в. |
| G 400 CDI (463.332, 463.333) 250 л.с. | 2000–н.в. |
| G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.421) 296 л.с. | 1998–н.в. |
| G 500 E (463.228) 241 л.с. | 1993–н.в. |
| G 55 AMG (463.243, 463.246) 354 л.с. | 1999–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019970B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0169971347, 0169972047, A0169971347, WG1220236 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴




